Představení regionů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas libero. Aliquam erat volutpat. Integer in sapien. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Pellentesque pretium lectus id turpis. Maecenas lorem. Aliquam ante. Fusce nibh.

Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus.

Plzeň

Více informací

Plzeňské oblastní zastoupení funguje od roku 1994 a realizuje významné zakázky občanské a bytové výstavby a v dopravním stavitelství. V regionu stojí za takovými stavbami, jako je např. stadion Viktorie, vozovna na Slovanech, elektrotechnická fakulta ZČU nebo bytový komplex Zelený trojúhelník.

Ústí nad Labem

Více informací

Oblastní zastoupení v Ústeckém kraji funguje od roku 2008. Zaměřuje se na průmyslovou výstavbu a vodohospodářské stavby. Mezi realizované stavby patří nový blok Elektrárny Počerady, Centrum přírodovědných a technických oborů ÚJEP v Ústí nad Labem nebo Národní olympijské centrum vodních sportů v Račicích nebo pontony na jezerech Most, Milada a Matylda.

Pardubice

Více informací

V Pardubicích působí oblastní zastoupení od roku 2004. Přímo v Pardubicích rekonstruovali kolegové zimní stadion či plavecký areál a aquapark. Aktuálně pracují na rekonstrukci a dostavbě pardubického OC Tesco, na rekonstrukci Winternitzových automatických mlýnů či na výstavbě nové budovy Polytechnických dílen a Galerie města Pardubic.

Hradec Králové

Více informací

Královéhradecké oblastní zastoupení divize 9 působí v lokalitě od roku 2004. Provádí stavby (rekonstrukce a novostavby) pro veřejné i soukromé investory v segmentu pozemního stavitelství. V Hradci Králové pracují na rekonstrukci Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové. Ve Vrchlabí rekonstruují a dostavují Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku.

České Budějovice

Více informací

Českobudějovické zastoupení působí v oblasti od roku 2002. Realizace zahrnují vodohospodářské stavby, průmyslové stavby, objekty pro zdravotnictví, objekty občanské vybavenosti a objekty pro bydlení. Pracují např. na rekonstrukci Výpravní budovy nádraží v Český Budějovicích, rekonstruují českobudějovický Jiráskův jez, plavební komoru v Hněvkovicích, nový saunový svět v Třeboni nebo rekonstruují historický pivovar Eggenber v Českém Krumlově.

Karlovy Vary

Více informací

Od roku 2001 působí oblastní zastoupení divize 9 v Karlovarském kraji. Staví a rekonstruuje různá sportoviště, obchodní centra, železniční stavby a mnoho dalšího. Mezi realizace patří rekonstrukce Goethovy vyhlídky, nebo rekonstrukce nadregionální kulturně – historické památky Císařské lázně, dále na dostavbě chebské nemocnice, výstavbě výrobního areálu v Hazlově a bytového domu v Ostrově.

Liberec

Více informací

Liberecké oblastní zastoupení působí v kraji od roku 2000. Provádí stavby pro průmysl, dopravu a občanskou vybavenost (školství, zdravotnictví). Více než pětatřicet technickohospodářských pracovníků zajišťuje zakázky od přípravy po samotnou realizaci. S hotovými realizacemi se můžete setkat např. u haly Bosch nebo Polyfunkčního domu Lipová v Liberci, Pavilonu urgentní medicíny v Jablonci nad Nisou, nebo SOŠ a SOU Česká Lípa.

Jihlava

Více informací

Jihlavské zastoupení působí v kraji Vysočina od roku 2010. Zaměřuje se na realizace z oblasti vodohospodářských staveb, průmyslové a občanské výstavby a železobetonových konstrukcí. Mezi významné aktuální projekty patří výstavba pavilonů nemocnice v Pelhřimově, nový administrativní objekt pro krajský úřad v Jihlavě, mrazírny v Unčovicích a železobetonový skelet v rámci projektu ORGANICA Ostrava.

Brno

Více informací

Brněnské zastoupení působí v oblasti od roku 1998. Zaměřuje se především na občanské a inženýrské stavby – od výstavby po rekonstrukce domů pro občanskou vybavenost, administrativních budov přes výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací, které realizuje i hornickým způsobem. V současnosti pracují na výstavbě brněnského výcvikového centra hasičského sboru, Tramvajové trati na Kampus, Rekonstrukci koupaliště a výstavbě krytého bazénu v Kyjově a ve Znojmě a realizují přeložky sítí na VMO Tomkovo náměstí – Rokytova.

Ostrava

Více informací

Od roku 2004 funguje oblastní zastoupení v Ostravě. Působí v Severomoravském a Olomouckém kraji. Provádí především pozemní stavby (novostavby a rekonstrukce) a výkopové a bezvýkopové kanalizace. Zavedli středisko HSV, které se zabývá realizací monolitických konstrukcí. Mezi aktuální realizace patří stavební úpravy krytého bazénu; rekonstrukce domů v Karviné, v Opavě pak revitalizace nádraží Opava – západ, rekonstrukce ZŠ Prasková nebo vybudování rekreační oblasti Stříbrné jezero.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme